Latviski
In English
По-русски
 

Lietošanas noteikumi

 

DISTANCES LĪGUMS

 

VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI

 

Šajā Interneta veikalā www.midi.lv(turpmāk -Vietne), piedāvāto preču pārdevējs Sia Midi Cosmetics, reģ.Nr. 40103816488 no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Pircējs, apstiprinot preces pasūtījumu, aizpilda pasūtījuma formu, tajā norādot:

·         precīzu informāciju par sevi (vārdu, uzvārdu, kontakttālruni, e-pasta adresi);

·         izvēlēto piegādes veidu un piegādes adresi;

·         izvēlēto maksājuma veidu;

Pircējs ir atbildīgs par precīzu pasūtījuma formas aizpildīšanu un korektu datu uzrādīšanu. Pārdevējs nav atbildīgs par zaudējumiem, kas rodas Pircējam vai trešajai personai tādēļ, ka Pircējs ir norādījis nepareizu piegādes adresi vai nepilnīgus datus.

 

Pircējam ir jāmaksā par pasūtītajām precēm vai pakalpojumiem un tie jāpieņem noteiktajā kārtībā.

 

PIEGĀDES UN SAMAKSAS KĀRTĪBA

 

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur Vietni, norādot pasūtāmo preču veidu, daudzumu un saņemšanas veidu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek izrakstīts darba dienās no 10.00 līdz 18.00.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi no 1 līdz 5 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

 

Ja apmaksa par pasūtījumu nav saņemta 7 dienu laika, pasūtījums tiek anulēts.

 

ATTEIKUMA TIESĪBAS

 

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi Nr.255).

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma. Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Kādas preces nevar atgriezt?

Bojātas preces, kas zaudējušas savu komerciālo izskatu, nevar atgriezt. Jums prece ir jāatdod ar tādu pašu aprīkojumu, kādu saņēmāt.
Saskaņā ar Latvijas Republikas apstiprinātajiem likumiem noteiktas preces nevar atgriezt:

  • parfimērija,
  • kosmētika,
  • higiēnas preces.

 

GARANTIJA

 

Ja Preci iegādājas Patērētājs (fiziska persona, kura iegādājas preci nolūkam, kas nav saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību), tad Garantija ir spēkā 24 mēnešus no Preces piegādes datuma saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu.

 

Ja preci iegādājas Juridiska persona vai fiziska persona, kas veic saimniecisko darbību un Preci pērk ar mērķi lietot to saimnieciskajā darbībā, un Precei nav aizlieguma to izmantot saimnieciskai vai profesionālai darbībai, tad Garantija ir spēkā 12 mēnešus no Preces pirkuma datuma. Sia Midi Cosmetics vai Ražotājs var noteikt šo periodu īsāku vai garāku par 12 mēnešiem, norādot to darījumu apliecinošā dokumentā, lietošanas instrukcijā vai Ražotāja mājaslapā.

 

Patērētāja subjektīvais viedoklis par preci, tās īpašībām vai izpildījumu (patika, nepatika) nevar kalpot par pamatu, lai uzskatītu, ka prece neatbilst līguma noteikumiem. Piemēram, nepatīk smaržu aromāts, prece izskatījās savādāk, nekā datora ekrāna, utml.

 

DATU APSTRĀDE

 

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu un tālruņa numuru  tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

 

Veicot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies ar šo Līgumu un tajā ietvertajiem noteikumiem, Pircējam tie ir zināmi, Pircējs tos saprot un pilnībā tiem piekrīt.